MĘSKI CHRONOGRAF FESTINA THE ORIGINALS

Modele F20330 są dostępne w dwóch wersjach – na pasku gumowym, wykonanym z tworzywa sztucznego, o zdecydowanie sportowym charakterze oraz na pasku skórzanym dla zwolenników bardziej klasycznych projektów. Festina F20330 zapewnia pełną wygodę – paski są dziurkowane i umożliwiają skórze swobodne oddychanie nawet w największe upały.

Cała seria Festina The Originals wyróżnia się srebrną kopertą, wykonaną z hipoalergicznej stali nierdzewnej o eleganckim połysku i wysokiej odporności na korozję. Srebrna tarcza przykryta jest szkłem mineralnym, dzięki dużej sprężystości odpornym na uderzenia. Zegarki męskie Festina o nr ref. F20330 wyposażone są w mechanizm kwarcowy, chronograf i datownik.

Kolekcja The Origials oferuje całą paletę barw, dlatego sprawdzi się nie tylko latem. Paski wykonane z tworzywa sztucznego dostępne są w kolorze oliwkowym, żółtym, czerwonym, granatowym, beżowym i pomarańczowym. Dużym plusem jest też wodoszczelność, która została ustalona w klasie 100 metrów. Pozwala ona na pełne zanurzenie w wodzie oraz nurkowanie z rurką bez akwalungu i dodatkowo podkreśla sportowy styl zegarka.

 

Kategorie: zegarki

Zostaw komentarz

Related Posts

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło


Problemy z logowaniem? Zadzwoń do nas: 734 470 476
OD WRZEŚNIA 2021 ROKU NASZ SKLEP ZMIENIŁ OPROGRAMOWANIE SKLEPU. STARE HASŁA DO KONTA KLIENTA SĄ NIEAKTUALNE - PROSIMY O SKORZYSTANIE Z FORMULARZA ODZYSKIWANIA HASŁA.