POZNAJ POSZCZEGÓLNE KOLEKCJE ZEGARKÓW TAG HEUER

Nie dziwi więc fakt, że oprócz kultowych już kolekcji, wciąż powstają nowe serie zegarków TAG Heuer. Niezależnie jednak od konkretnego modelu, zegarki tej marki to świetny kompromis między sportową precyzją a elegancją i luksusem. Oto przewodnik po poszczególnych kolekcjach zegarków TAG Heuer.

Zobacz wszystkie zegarki damskie i męskie TAG Heuer

 

TAG Heuer CARRERA

Carrera to kultowa seria zegarków, której historia łączy się niezaprzeczalnie ze skonstruowaniem przestawnego zębnika w 1887 roku przez Edouarda Heuera. To właśnie ten mechanizm dał początek chronografom, które służyły kierowcom wyścigów rajdowych. Seria Carrera powstała w 1963 roku, a jej nazwa nawiązuje do najniebezpieczniejszego toru wyścigowego Carrera Panamericana.

Dziś Carrera to czasomierze o unowocześnionym mechanizmie Calibre 1887. Mimo zaawansowania technologicznego, wciąż nawiązują do klasyki najlepszych sportowych zegarków. Choć może wydawać się, że jest to seria skierowana do mężczyzn, Carrera posiada również kolekcję Lady. Jest to też kolekcja TAG Heuer, w której znaleźć można najdroższe zegarki tej marki.

Ceny niektórych modeli sięgają nawet kilkuset tysięcy złotych.

Najpopularniejsze zegarki męskie z serii TAG Heurer Carrera:

TAG Heuer Carrera Calibre 5 Day-Date WAR201C.BA0723

TAG Heuer Carrera Nissan Nismo Special Edition CV2A82.FC6237

TAG Heuer Carrera Skeleton Calibre HEUER 01 CAR2A1Z.FT6044

Najpopularniejsze zegarki damskie z serii TAG Heurer Carrera:

TAG Heuer Carrera Lady Automatic Calibre 9 WAR2419.BA0776

TAG Heuer Carrera Lady Quartz WBG1311.FT6116

Tag Heuer Carrera Lady Quartz Diamonds WBG1312.BA0758

TAG Heuer MONACO

Monaco to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zegarków na świecie. Legendarny model o charakterystycznej, kwadratowej kopercie. Zadebiutował w 1969 roku jako pierwszy wodoodporny i automatyczny chronograf w tym kształcie. Co jeszcze sprawiło, że jest to dziś tak popularna kolekcja? Zegarek Monaco spopularyzowany został już rok po premierze przez aktora Steve'a McQueena, który prezentował ten model w swoim filmie wyścigowym Le Mans. Współczesne modele Monaco wciąż są w stylu retro i mają charakterystyczną, kwadratową tarczę.

Najpopularniejsze zegarki męskie z serii TAG Heurer Monaco:

TAG Heuer Monaco WW2111.FC6204

TAG Heuer Monaco WAW131A.FC6177

TAG Heuer Carrera Monaco Grand Prix Limited Edition CAR2A83.FT6033

Najpopularniejsze zegarki damskie z seriiTAG Heurer Monaco:

TAG Heuer Monaco Lady WAW131C.FC6419

TAG Heuer Monaco Lady WAW131B.FC6247

TAG Heuer Formula 1

Casualowe, a jednocześnie sportowe. Seria Formula 1 nie bez powodu nosi tę nazwę. Kolekcja ta inspirowana jest mistrzami wyścigów Formuła 1, stanowiąc serię zegarków o niezwykłej wytrzymałości. Jednocześnie czasomierze te są bardzo wygodne w noszeniu na co dzień. Łączą w swoim precyzyjnym wykonaniu materiały najwyższej jakości. W tym przede wszystkim stal szlachetną. Kolekcja Formula 1 to propozycja zegarków dla mężczyzn i kobiet.

Najpopularniejsze zegarki męskie z serii TAG Heurer Formula 1

TAG Heuer Formula 1 CAU1115.BA0858

TAG Heuer Formula 1 Quartz Chrono Aston Martin Special Edition CAZ101P.FC8245

TAG Heuer Formula 1 Quartz WAZ1110.BA0875

 

TAG Heuer AQUARACER

Seria Aquaracer z 2000 roku stworzona została z myślą o sportach wodnych – żegludze, kitesurfingu i każdej innej dyscyplinie, gdzie wymagany jest niezawodny, a przede wszystkim wodoodporny sprzęt. Tag Heuer już w 1985 roku opatentował swój pierwszy wodoodporny zegarek, dlatego można mieć pewność, że seria Aquaracer sprawdzi się w ekstremalnych warunkach. Jednocześnie stylowy design zegarków z tej serii sprawia, że będą się świetnie prezentowały w każdej sytuacji.

Najpopularniejsze zegarki męskie z serii TAG Heurer Aquaracer

TAG Heuer Aquaracer Calibre 5 Automatic WAY208D.FC8221

TAG Heuer Aquaracer 500M CAK2110.BA0833

TAG Heuer Aquaracer 300m Quartz Chrono CAY111A.BA0927

TAG Heuer LINK

Wyrafinowane, eleganckie i stylowe. Seria zegarków LINK wciąż nawiązuje do sportu, jednak nieco bardziej w codziennym wydaniu. Cechą charakterystyczną jest bransoleta zegarka z kształtami w literę „S”. Jest to dość minimalistyczne i uniwersalne wydanie zegarków Tag Heuer, któremu nie można odmówić jednak stylu. Sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i też w bardziej wyszukanych sytuacjach. Kolekcja LINK to doskonałe modele zegarków męskich i damskich, które charakteryzują się precyzją wykonania i sportowo-eleganckim designem.

Najpopularniejsze zegarki TAG Heuer Link

Męski zegarek:

Tag Heuer Link WJF211A.BA0570

Damski zegarek:

Tag Heuer Link Lady WAT1315.BA0956

 

TAG Heuer CONNECTED

Tradycja, precyzja i niezawodność oraz nowoczesne technologie. To wszystko łączy w sobie linia Connected, prezentując rozwiązanie w stylu smartwatch. Tag Heuer nie pozostaje w tyle i prezentuje inteligentne zegarki z ekranem dotykowym. Co więcej, pozwala na zupełny indywidualizm i personalizację czasomierza. Nie tylko można modyfikować wygląd zegarka, na przykład wymieniając jego części. Dotykowy ekran bez problemu można zmienić na klasyczny zegarek mechaniczny. To prawdziwa gratka dla fanów nowych technologii, którzy cenią sobie jednocześnie jakość luksusowej marki.

TAG Heuer HERITAGE i GRAND CARRERA

TAG Heuer nie pozostaje obojętny ani na klasykę, ani na nowoczesne wzornictwo. Dlatego wśród licznych zegarków można wyróżnić te z kolekcji HERITAGE. Czasomierze te swoim wyglądem nawiązują do stylu vintage, który nigdy nie wychodzi z mody. Przeciwieństwem tej wizji producenta jest linia Grand Carrera, będąca odświeżeniem kultowej serii Carrera. Tu z kolei nacisk został położony na nowoczesne trendy w designie zegarków, które jednocześnie wciąż stanowią precyzyjne chronografy o sportowej wytrzymałości.

Najpopularniejsze zegarki TAG Heurer Grand Carrera

TAG Heuer Grand Carrera GMT WAV5111.FC6225

TAG Heuer Carrera Automatic GMT Grande Date Calibre 8 COSC WAR5010.BA0723

Tag Heuer Grand Carrera Chrono CAV511A.BA0902

 

Zobacz wszystkie zegarki TAG Heuer

Leave a comment

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło


Problemy z logowaniem? Zadzwoń do nas: 734 470 476
OD WRZEŚNIA 2021 ROKU NASZ SKLEP ZMIENIŁ OPROGRAMOWANIE SKLEPU. STARE HASŁA DO KONTA KLIENTA SĄ NIEAKTUALNE - PROSIMY O SKORZYSTANIE Z FORMULARZA ODZYSKIWANIA HASŁA.