Longines Conquest L3.830.4.72.6

10 400 zł brutto
Brutto
Ilość
Wersje produktu
Dostępny na zamówienie
help_outlineMasz pytanie dotyczące tego produktu? Zapytaj konsultanta.
Longines Conquest L3.830.4.72.6

Longines Conquest L3.830.4.72.6

Podając swój adres mailowy wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz akceptujesz zasady Polityki Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Informujemy również, że przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, przeniesienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest: Kuck sp.j. Zegarki Biżuteria z siedzibą w 10-104 Olsztyn, Ul. 11 listopada 8. privacy policy rules  

Zegarek męski Longines Conquest | L3.830.4.72.6

Elegancja w ruchu – Srebrzysta tarcza i nowoczesny mechanizm z krzemem

Longines o numerze referencyjnym L3.830.4.72.6 to reinterpretacja kolekcji Conquest, która zadebiutowała w 1954 roku. Nowa odsłona z kopertą o średnicy 41 mm to popis szwajcarskiego wzornictwa – zegarek jest smuklejszy, bardziej wyrafinowany, a jego design balansuje między sportową wytrzymałością a luksusowym minimalizmem. Srebrzysta tarcza ze szlifem słonecznym oraz brak zbędnych ozdobników sprawiają, że jest to model ponadczasowy, odporny na zmieniające się mody.

Serce zegarka: Manufakturowy kaliber L888.5

Wewnątrz koperty pracuje jeden z najlepszych współczesnych mechanizmów automatycznych Longines:

  • 72-godzinna rezerwa chodu: Imponujące 3 dni zapasu energii pozwalają na swobodne odłożenie zegarka na weekend – w poniedziałek rano wciąż będzie wskazywał precyzyjny czas.

  • Krzemowy włos balansu: Zastosowanie krzemu gwarantuje pełną odporność na pola magnetyczne, co drastycznie zwiększa precyzję chodu i niezawodność zegarka w otoczeniu nowoczesnej elektroniki.

  • Wysoka częstotliwość pracy: Mechanizm zapewnia płynny ruch wskazówki sekundowej i stabilność pracy w różnych pozycjach.

Dlaczego warto wybrać ten model?

  • Srebrzysta tarcza Sunray: Tarcza o barwie srebrnej z delikatnym szlifem słonecznym pięknie załamuje światło, tworząc efekt głębi. Nakładane indeksy i subtelne okno datownika na godzinie 6 zapewniają idealną harmonię.

  • Nowoczesna koperta 41 mm: Wykonana ze stali szlachetnej 316L, łączy polerowane krawędzie ze szczotkowanymi powierzchniami. Ergonomiczny kształt i zredukowane osłony koronki sprawiają, że zegarek świetnie leży pod mankietem.

  • Szkło szafirowe z antyrefleksem: Odporne na zarysowania szkło posiada wielowarstwową powłokę antyrefleksyjną po obu stronach, co gwarantuje krystaliczną czytelność nawet w pełnym słońcu.

  • Wodoszczelność 100 m: Zakręcana koronka i zakręcany dekiel pozwalają na bezpieczne pływanie, co czyni ten model prawdziwie wszechstronnym towarzyszem dnia.

  • Przeszklony dekiel: Przez szafirowe szkło z tyłu koperty można podziwiać precyzyjne wykończenie mechanizmu oraz pracę wahnika.

Specyfikacja Techniczna – Longines L3.830.4.72.6

Parametr Szczegółowe dane
Mechanizm Automatyczny L888.5 (z krzemowym włosem)
Materiał koperty Stal szlachetna 316L
Szkło Szafirowe z obustronnym antyrefleksem
Wodoszczelność 100 metrów (10 bar / 10 ATM)
Koronka Zakręcana
Średnica koperty 41,00 mm
Bransoleta Stalowa z zapięciem motylkowym
Gwarancja 5 lat (międzynarodowa gwarancja Longines)

Inwestycja w nowoczesną klasykę

Model L3.830.4.72.6 to wybór dla mężczyzny, który szuka zegarka "do wszystkiego" bez chodzenia na kompromisy w kwestii jakości. Nowy Conquest to dowód na to, że Longines potrafi łączyć sportowe dziedzictwo z luksusowym wykończeniem. Dzięki 5-letniej gwarancji i antymagnetycznemu mechanizmowi, jest to zakup na lata, który nigdy nie wyjdzie z mody.

W zestawie otrzymujesz:

  • Oryginalny zegarek Longines Conquest 41 mm.

  • Oficjalne pudełko Longines Premium.

  • Międzynarodową kartę gwarancyjną (5 lat ochrony).

  • Instrukcję obsługi.

L3.830.4.72.6
200 Przedmioty

Opis

Dla Kogo
Męski
Styl
Sportowe
Mechanizm
Automatyczny
Kształt koperty
Okrągły
Kolor koperty
Stalowy
Rozmiar koperty
41 mm
Materiał koperty
Stal szlachetna
Kolor tarczy
Jasna
Grubość koperty
11 mm
Pasek/Bransoleta
Bransoleta stalowa
Producent
Szwajcaria
Szkło
Szafirowe z antyrefleksem
Gwarancja
5 lat
Oznaczenia na tarczy
Indeksy
Funkcje
Datownik - dzień miesiąca
Dane techniczne
Transparentny dekiel
Zakręcana koronka
Zakręcany dekiel
Wodoszczelność
10 ATM pływanie
Dostępność w sklepie
Na zamówienie

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło


Problemy z logowaniem? Zadzwoń do nas: 734 470 476
OD WRZEŚNIA 2021 ROKU NASZ SKLEP ZMIENIŁ OPROGRAMOWANIE SKLEPU. STARE HASŁA DO KONTA KLIENTA SĄ NIEAKTUALNE - PROSIMY O SKORZYSTANIE Z FORMULARZA ODZYSKIWANIA HASŁA.