HISTORIA MARKI ESPRIT

Produkuje ubrania, obuwie, okulary, biżuterię, zapachy a nawet ma całą swoją kolekcję rzeczy dla domu. Projektuje również swoje kolekcje zegarków dla kobiet i mężczyzn - inspirowane tym samym duchem jaki przyświecał Susie i Douglasowi Tompkins w 1968 roku w Californii.                       

 

 

Nowa kolekcja marki ESPRIT idealnie wpasowała się w bieżące trendy. Przewaga naturalnego piękna i chęci wyrażania osobowości przez dodatki ukształtowały nową definicję luksusu, która dominuje nie tylko na wybiegach, ale także na co dzień. Organiczne kształty i faktury, skały ze słonecznymi refleksami i krajobraz cichej, ciepłej plaży to motywy, które towarzyszyły projektantom przy tworzeniu tej wyjątkowej kolekcji zegarków. Wszystko to podkreślone pierwiastkiem minimalizmu, piękna i stylu, aby zegarek mógł grać nadrzędną rolę w każdej stylizacji.

Zegarki Esprit to cała paleta kolorów, kształtów i barw zawsze nawiązujące do najnowszych trendów w światowej modzie. Marka oferuje modele eleganckie, sportowe oraz glamour. Zegarki na bransoletach oraz na paskach, z chronografami oraz wielofunkcyjne. Wodoszczelne od 30 do 100m. Wykonane ze stali szlachetnej najwyższej jakości, na naturalnych, skórzanych paskach. Wszystkie zegarki posiadają 2-letnią gwarancję.

 

 

Zegarki Esprit dla Pań

Esprit dla kobiet to cała paleta możliwości: czerwone, niebieskie, pomarańczowe, czarne, żółte, różowe, pudrowe, zielone, seledynowe, fioletowe, granatowe, białe, brązowe oraz wielokolorowe. Zegarki te zawsze nawiązują do najnowszych trendów w światowej modzie oraz najwyższej jakości. Dla Pań kochających glamour Esprit posiada zegarki złote oraz z cyrkoniami i masą perłową. Dla Pań ceniących wygodę i sport Esprit proponuje zegarki z chronografami, na bransoletach, sylikonowych lub skórzanych paskach. Wodoszczelne do 100m. Dla miłośniczek stylu vintage – plecione, zawijane paski, postarzane koperty i bransolety. Dla wielbicielek klasyki – okrągłe koperty, czarne, skórzane paski, białe lub czarne, czytelne tarcze

Zegarki Esprit dla Panów

Zegarki skierowane do mężczyzn o silnym charakterze, wrażliwi na piękno i lubiących niepowtarzalne dodatki. Esprit ma wiele propozycji dla panów eleganckich, aktywnych albo indywidualnych. We wszystkich modelach widać jakość wykonania. Wybrane modele są wzbogacone o różne funkcje takie jak stoper, datownik, chronograf.

Znajdź swój wymarzony model !

 

Categories: zegarki

Leave a comment

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło


Problemy z logowaniem? Zadzwoń do nas: 734 470 476
OD WRZEŚNIA 2021 ROKU NASZ SKLEP ZMIENIŁ OPROGRAMOWANIE SKLEPU. STARE HASŁA DO KONTA KLIENTA SĄ NIEAKTUALNE - PROSIMY O SKORZYSTANIE Z FORMULARZA ODZYSKIWANIA HASŁA.